Yeniyıl

Manavgat Kampüsünde Demokrasi Şöleni

Bahçeşehir Okulları Manavgat kampüsünde Okul Aile Birliği seçimlerinde Demokrasi şöleni..

Bahçeşehir Okulları Lise konferans salonunda yapılan okul aile birliği seçimlerine çok sayıda öğrenci velisi, öğretmenler ve konuklar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından divan başkanlığına Lise müdürü Harun Yılmaz katip üyeliğe ise Edebiyat öğretmeni Yücel Aslan seçildi.
Bahçeşehir Manavgat Okulları Yönetim Kurulu başkanı Turgut AYDIN kürsüye gelerek toplantıya katılanlara hitaben bir konuşma yaptı, Bahçeşehir Okullarının ülke genelinde olduğu gibi Dünya genelinde de kendini kabul ettirmiş bir okul olarak 15 yıldır Manavgat’a hizmet ediyor olmasından duydukları büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade etti.
Bugün dev bir eğitmen kadrosu ile genç, dinamik ve her birinin mesleğinde cevher olan öğretmenlerle eğitime hizmet veriyor olmalarından dolayı duydukları mutluluğun ise ifadelerle anlatılmasının mümkün olmadığına dikkat çeken Turgut Aydın şöyle konuştu;
“15 yıl önce Uğur dershaneleri ile çıktıkları yola bugün Türkiye’nin en büyük eğitim kampüslerinden biri olarak eğitime katkı sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu konuda siz saygıdeğer velilerimizin desteğini unutmamız mümkün değil. Yalnızca eğitimde değil tüm etkinliklerde Bahçeşehir Manavgat olarak ülke genelinde sesimizi duyurmanın da ayrıca onurunu taşımaktayız. Bu yıl Voleybolda profesyonel bir takım kurarak liglerde bizde varız. Sizlerin desteği ile bu takımı daha üst sıralara taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor. Yeni seçilecek olan Okul Aile Birliği yöneticilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2016, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı