24 Kasım

Sıkça Sorulan Sorular

Evet Facebook ta yaptığınız paylaşımlarınız aynı anda Firma detay sayfanızda da yayınlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Facebook'a giriş yaparak firmanız adına bir sayfa oluşturmanız gerekmektedir..(Facebook sayfası ile Facebook profil sayfanız farklıdır.Sayfayı profil sayfanız altında oluşturabilirsiniz) Daha sonra sayfanızın linkini Alanya Ticaret Rehberine üye girişi yaparak sosyal ikon linkinde bulunan Facebook yeriden yapıştırarak, hemen yayına başlayabilirsiniz.

 

Evet olabilirsiniz, bu sayede firmanızın en azından adres ve telefonu rehberimizde bulunmuş olur.

Yukarıda sağda bulunan Firma Ekle butonuna tıklayarak kolayca firmanızı ekleyebilirsiniz. yada aşağıda bulunan video ile nasıl Firma Eklendiğini izleyebilirsiniz.

 

Gümüş Üyelik, Altın Üyelik için kaydınızı oluşturup,ödemenizi tamamladıktan sonra iletişim formundan bildirmeniz gerekmektedir.Ödemenizin onaylanmasından sonra firmanız aktifleştirilecektir.

Evet kredi kartı ile ödeme yapabilrisiniz. Bunun için firmamızın resmi sayfasına giriş yapıp bölgenize göre yapılan fiyatlandırmaya istinaden ödemenizi yapabilirsiniz.Yardım için arayınız

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2016, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı